Programok

Színpadi programok

Február 27. – csütörtök

10.00 – 11.00 Budapest Boat Show filmvetítés – MVSZ 2019

11.00 – 11.30 Amatőr hajóépítők közössége

13.30 – 14.00 Díszvendég a színpadon – Velencei tó

17.00 – 17.30 Budapest Boat Show filmvetítés – Kékszalag, Fehér Szalag

Február 28. – péntek

10.00 – 10.30 Budapest Boat Show filmvetítés – MVSZ 2019

11.30 – 12.00 Solo földkerülés – Kopár István

12.00 – 12.30 51. Kékszalag Nagydíj – rendezők

12.30 – 13.00 Raffica – négy tó győzelem

13.30 – 14.00 Díszvendég a színpadon – Velencei tó

14.00 – 14.30 MEGNYITÓ

14.30 – 15.00 Újdonság Pályázat – díjkiosztó

15.00 – 15.30 Kerekasztal beszélgetés a díjazottakkal I.

15.30 – 16.00 Kerekasztal beszélgetés a díjazottakkal II.

16.00 – 16.30 Berecz Zsombor – Előolimpia arany, FINN hajóosztály

16.30 – 17.00 Vadnai Benjamin és Jonatán – LASER Olimpikonok a színpadon

17.00 – 17.30 Érdi Mária – Előolimpia bronz, LASER hajóosztály

17.30 – 18.00 Budapest Boat Show filmvetítés – Kékszalag, Fehér Szalag

Február 29. – szombat

10.00 – 10.30 Budapest Boat Show filmvetítés – MVSZ 2019

11.00 – 11.30 Amatőr hajóépítők közössége

11.30 – 12.00 Gádorfalvi Áron – 7. Olimpia

12.00 – 13.00 52. Kékszalag Nagydíj – esélyesek

13.00 – 13.30 D35 Trophy Balaton

13.30 – 14.00 Díszvendég a színpadon – Velencei tó

14.00 – 14.30 Foiling Balaton 2019

14.30 – 15.00 Virág Flóra, Molnár Dávid – Nacra 17 Olimpia

15.00 – 15.30 Gyapjas Balázs, Gyapjas Zsombor – 470 Olimpia

15.30 – 16.00 Majthényi Szabolcs, Domokos András – 13. Repülő Hollandi Világbajnokság

16.00 – 16.30 Soling VB – Litkey és Varjas csapat

16.30 – 17.30 29-er sikerek – Jeney – De Jonghe

17.00 – 17.30 Budapest Boat Show filmvetítés – Kékszalag, Fehér Szalag

Március 1. – vasárnap

10.00 – 10.30 Budapest Boat Show filmvetítés – MVSZ 2019

11.00 – 11.30 Amatőr hajóépítők közössége

11.30 – 12.30 Németh Domokos – FINN hajóosztály U19 VB 5. hely

12.00 – 12.30 PÖFF – utánpótlás a színpadon

12.30 – 13.00 Kötélzet – LakePro Rigging bemutató

13.00 – 13.30 Vitorlázat – Quantum Loft előadás

13.30 – 14.30 Díszvendég a színpadon – Velencei tó

14.00 – 14.30 Bányai Attila – RS Aero Európa Bajnoki győzelem

14.30 – 15.00 Rolex MSR – magyar sikerek

15.00 – 15.30 Újhegyi csapat – Skiff Európa Bajnoki cím

16.00 – 16.30 Budapest Boat Show filmvetítés – Kékszalag, Fehér Szalag

A programváltozás jogát fenntartjuk.