• #
  • #

Színpadi programok 2020

Február 27. - csütörtök
10.00 - 11.00 Budapest Boat Show filmvetítés - MVSZ 2019
11.00 - 11.30 Amatőr hajóépítők közössége
13.30 - 14.00 Díszvendég a színpadon - Velencei tó
17.00 - 17.30 Budapest Boat Show filmvetítés - Kékszalag, Fehér Szalag
 
Február 28. - péntek
10.00 - 10.30 Budapest Boat Show filmvetítés - MVSZ 2019
11.30 - 12.00 Solo földkerülés - Kopár István
12.00 - 12.30 51. Kékszalag Nagydíj - rendezők
12.30 - 13.00 Raffica - négy tó győzelem
13.00 - 13.30 Hableány katasztrófa - TEC/MVSZ
13.30 - 14.00 Díszvendég a színpadon - Velencei tó
14.00 - 14.30 MEGNYITÓ
14.30 - 15.00 Újdonság Pályázat - díjkiosztó
15.00 - 15.30 Kerekasztal beszélgetés a díjazottakkal I.
15.30 - 16.00 Kerekasztal beszélgetés a díjazottakkal II.
16.00 - 16.30 Berecz Zsombor - Előolimpia arany, FINN hajóosztály
16.30 - 17.00 Vadnai Benjamin és Jonatán - LASER Olimpikonok a színpadon
17.00 - 17.30 Érdi Mária - Előolimpia bronz, LASER hajóosztály
17.30 - 18.00 Budapest Boat Show filmvetítés - Kékszalag, Fehér Szalag
 
Február 29. - szombat
10.00 - 10.30 Budapest Boat Show filmvetítés - MVSZ 2019
11.00 - 11.30 Amatőr hajóépítők közössége
11.30 - 12.00 Gádorfalvi Áron - 7. Olimpia
12.00 - 13.00 52. Kékszalag Nagydíj - esélyesek
13.00 - 13.30 D35 Trophy Balaton
13.30 - 14.00 Díszvendég a színpadon - Velencei tó
14.00 - 14.30 Foiling Balaton 2019
14.30 - 15.00 Virág Flóra, Molnár Dávid - Nacra 17 Olimpia
15.00 - 15.30 Gyapjas Balázs, Gyapjas Zsombor - 470 Olimpia
15.30 - 16.00 Majthényi Szabolcs, Domokos András - 13. Repülő Hollandi Világbajnokság
16.00 - 16.30 Soling VB - Litkey és Varjas csapat
16.30 - 17.30 29-er sikerek - Jeney - De Jonghe
17.00 - 17.30 Budapest Boat Show filmvetítés - Kékszalag, Fehér Szalag
 
Március 1. - vasárnap
10.00 - 10.30 Budapest Boat Show filmvetítés - MVSZ 2019
11.00 - 11.30 Amatőr hajóépítők közössége
11.30 - 12.30 Németh Domokos - FINN hajóosztály U19 VB 5. hely
12.00 - 12.30 PÖFF - utánpótlás a színpadon
12.30 - 13.00 Kötélzet - LakePro Rigging bemutató 
13.00 - 13.30 Vitorlázat - Quantum Loft előadás
13.30 - 14.30 Díszvendég a színpadon - Velencei tó
14.00 - 14.30 Bányai Attila - RS Aero Európa Bajnoki győzelem
14.30 - 15.00 Rolex MSR - magyar sikerek
15.00 - 15.30 Újhegyi csapat - Skiff Európa Bajnoki cím
16.00 - 16.30 Budapest Boat Show filmvetítés - Kékszalag, Fehér Szalag

A programváltozás jogát fenntartjuk.