• #
  • #

Generali Kikötő Színpad

2018. február 22. és 25. között 27. alkalommal kerül megrendezésre Magyarország legnagyobb szárazföldi kikötője, a hajózás és vízi sportok szezonnyitó nagyrendezvénye.

2018. február 22. - csütörtök

10.00 – 11.00 Budapest Boat Show Mozi
11.00 – 11-30 Nemzeti Regatta 2018 beharangozó
13.30 – 14.00 Swert kupa 2017 – összefoglaló kisfilm
14.00 – 14.15 BAHART aktualitások - új beruházások, BAHART Regatta, partnerségek
14.15 – 14.30 Selfie Regatta 2017 - díjátadás a 2017-es győztesnek
14.30 – 15.00 FD sikerek – 12. FD Világbajnoki cím
Majthényi Szabolcs - Domokos András páros, a balatonföldvári Spartacus Vitorlás Egylet versenyzői a színpadon
15.00 – 15.30 RS VENTURE CONNECT SCS - Vitorlázás mindenkinek
15.30 – 16.00 Laser Radial Youth EB – Balatonföldvár
16.00 – 16.30 PRIMUS – egy hazai fejlesztésű oktatóhajó

2018. február 23. - péntek

10.00 – 11.00 Budapest Boat Show Mozi
12.00 – 13.00 50. Kékszalag Erste Nagydíj
13.30 – 14.00 Téli Túra a Balatonon, Vitorlás élménybeszámoló
14.00 – 14.30 Budapest Boat Show hivatalos megnyitó
14.30 – 16.00 Újdonság pályázat díjátadó és a nyertesek bemutatkozása
17.00 – 17.30 D-One VB dobogósok a színpadon - Tomai Balázs, Szamódy Tamás

2018. február 24. - szombat

10.00 – 11.00 Budapest Boat Show Mozi
11.00 – 11.30 Navigáció GPS nélkül – Hajózástörténeti Múzeum Zebegény bemutatása
11.30 – 12.00 Versenyrendezés, versenyek lebonyolítása - Böröcz Bence, Fluck Bence, Virág Flóra
12.00 – 13.00 50. Kékszalag Erste Nagydíj – a kihívók bemutatkozása
13.00 – 13.30 High Tech Regatta 2018 Alsóörs – Balatonfenyves
13.30 – 14.00 Soling Európa Bajnokság 2018 – Alsóörsön Marina
14.00 – 14.30 Katamarán mentés a Balatonon – VMSZ Bagyó Sándor
14.30 – 15.00 Racebord EB sikerek – Cholnoki Sára bronzérmes
15.00 – 15.30 RS FEVA EK Balatonfüred
15.30 – 16.00 J24 OB, Fenyves Yacht Club
16.00 – 16.30 Nádas kupa, Nyugati Medence kupa – egy remek utánpótlás kezdeményezés
16.30 – 17.00 Dragon EB Balatonfüred

2018. február 25. - vasárnap

10.00 – 11.00 Budapest Boat Show Mozi
11.00 – 11.30 PÖFF – utánpótlás a színpadon - Litkey Árpád és tanítványai
11.30 – 13.30 Vitorlással az északnyugati átjárón – a Balaton család kalandjai
13.30 – 14.00 BME Solar Boat Team
14.00 – 14.30 FlyBoard előadás - Gőgh Zoltán
14.30 – 15.00 J24 Melges 24 sikerek FGF team - Bakóczi Robi
15.00 – 15.30 Nádas kupa - utánpótlás a színpadon
15.30 – 16.00 Swert kupa 2017 – összefoglaló kisfilm

A programváltozás jogát a szervezők fenntartják.